اخبار مهم

بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار معرفی شدند

 

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سمات، سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با ۲۴۱ هزار و ۶۰۲ سهامدار در پایان شهریورماه امسال، در صدر بزرگترین شرکت بورسی از نظر تعداد سهامدار ایستاد و ایران خودرو با ۱۵۲ هزار و ۵۶ سهامدار و توسعه معادن روی ایران با ۱۲۶ هزار و ۱۴۲ سهامدار در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

همچنین سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان، سرمایه گذاری صنعت نفت، سایپا، بانک انصار، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و سیمان فارس و خوزستان در مکان های چهارم تا دهم بزرگترین شرکت های بورسی از نظر تعداد سهامدار هستند.

بر اساس این گزارش، بانک سرمایه با ۳۰۲ هزار و ۸۴۱ سهامدار در صدر بزرگترین شرکت های فرابورسی از نظر تعداد سهامدار قرار دارد و بانک دی با ۱۸۰ هزار و ۹۶۴ سهامدار و بانک مهر اقتصاد با ۱۷۷ هزار و ۹۵۰ سهامدار در رده های بعدی قرار گرفتند.

بانک قوامین، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان، بانک حکمت ایرانیان، صنایع پتروشیمی زنجان، پتروشیمی گلستان، احیاء صنایع خراسان و اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز در مکان های چهارم تا دهم فهرست برترین شرکت های فرابورسی از لحاظ تعداد سهامدار ایستادند.

علاقمندان می توانند برای مشاهده اسامی ۲۰ شرکت بزرگ بورسی و فرابورسی از لحاظ تعداد سهامدار اینجا را کلیک کنند.

 

 

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها
نمایش بیشتر
كانال تلگرام بورسك

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *