سايت گزارش بورس درگاه رسمي نشريه گزارش بورس به شماره مجوز ۷۶۱۴۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است.

صاحب امتياز و مدير مسئول: بهزاد رنجبر پيرستي

جانشين مدير مسئول و مدير اجرايي: حبيب آرين

طراح هنري:عليرضا بهرامي

طراح فني: عليرضا رنجبر

تحريريه: محمد كريم طهماسبي،مهرداد ملك تاجي،ستاره شهرياري جاويد

ايميل:info@gozareshebourse.ir

جی ايميل:www.gbourse.com@gmail.com

شما همچنين مي توانيد از بخش تماس با ما و همین طور لینک های ارتباط مستقیم زیر با ما در تماس باشید.

گزارش بورس آماده دريافت مقالات شماست.

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي نشريه گزارش بورس محفوظ است.

شماره مستقیم مدیر اجرایی:۰۹۳۸۱۷۰۹۵۵۶

بهزاد رنجبر

بهزاد رنجبر

مديرمسئول

فعاليت حرفه اي او از سال ۱۳۷۷ از دوران دانشجويي آغاز شد اما بهزاد رنجبر،از سال ۱۳۸۳ تاكنون به صورت تخصصي در حوزه بازار سرمايه فعاليت مي كند.

او دانش آموخته ارتباطات است اما علاقه اصلي او اقتصاد،اقتصاد سياسي و مدل هاي انتشار اطلاعات است.مطالعات او در ۷ سال‌گذشته عموما درحوزه اقتصادو اقتصاد سياسي بوده اما اكنون نزديك به ۲ سال است كه بر روي اطلاعات متمركز شده است.خودش‌معتقداست،جوزف استيگليتز،جرج آكرولوف‌و الوين تافلر به ايجاد زير ساخت هاي علاقه جديدش كمك كردند.هدف او در بورسك كمك به توزيع بهتر اطلاعات مالي به سرمايه گذاران است.

حبيب آرين

حبيب آرين

مديراجرايي

حبيب آرين فارغ التحصيل رشته علوم سياسي(كارشناسي ارشد) از دانشگاه مفيد و خبرنگار سابق هفته نامه بورس،روزنامه شرق،شهروند و … مسوليت مديريت اجرايي سايت بورسك را برعهده دارد او در عين حال دبير بخش اقتصادي و اقتصاد سياسي سايت بورسك است.حبيب مي گويد: هدفش در بورسك اين است كه به اخبار سياسي و همين طور اقتصادسياسي در بازار سرمايه بپردازد و تلاش كند روابط كشف نشده اي كه تاكنون زياد به آن در بازار سرمايه اهميت داده نشده است را نمايان كند. به زعم او هم از نظر فاندامنتال و هم از نظر تكينكال يك ارتباط گسست نا پذير بين نوسان هاي بازار هاي سهام و مولفه هاي اقتصاد سياسي و همين طور سياست وجود دارد كه در بازار سرمايه ايران به طور عام ناديده گرفته مي شود.

عليرضا بهرامي

علي بهرامي

طراح لوگوي بورسك

عليرضا بهرامي از سال ۱۳۸۵ به صورت تخصصي در حوزه گرافيك و تبليغات فعاليت مي كند.او دانش آموخته رشته گرافيك است.فعاليت هاي او تقريبا بخش عمده حوزه گرافيك را شامل مي شود.

اودرزمينه‌صفحه‌آرايي،تايپوگرافي،پوستر،نشانه،تصوير سازي و تبليغات فعاليت مي كند.بهرامي همچنين ‌دارای مدارک نرم افزارهایillustrator – indesign- photoshop – corelDRW – freehand از مجتمع فنی تهران است.پیشنهادمي‌كنيم‌کارهای‌ورادراینستاگرم دنبال کنید.

عليرضا رنجبر

عليرضا رنجبر

مدير فني

عنوان پايان نامه اش محیط رسوبی،میکروفاسیس و کیفیت مخزن سازند ایلام و سروک در جنوب ایران است. او فارغ التحصيل كارشناسي ارشد رشته زمين شناسي است اما به طراحي وب هم علاقه دارد.

با وجود علاقه اش به حوزه فناوري اطلاعات همچنان زمينه اصلي فعاليت اش را زمين شناسي مي داند،به همين دليل فعاليت هاي اصلي اش  در همين زمينه متمركز است و طراحي سايت برايش بيشتر جنبه تفنني دارد.

خودش مي گويداز بچگي به خاك بازي علاقه داشته‌است.

محمد کریم طهماسبی

کیریم
کیریم

خبرنگار بین المللی گزارش بورس-مستقر در اروپا

 ۲۶ سال دارد. اكنون معلم زبان انگليسي و آلماني است. از طريق مترجمي و معلمي به صورت آزادکار (فریلنسر) امرار معاش مي كند. تاکنون سه کتاب مهم و ارزشمند در حوزه مالی از نویسندگان جهانی ترجمه کرده است اما معروف ترین اثر او جادوگران بازار نوین است.طهماسبی اکنون در ورشو در حال گذراندن دوره فوق لیسانس روزنامه نگاری و ارتباطات است و با توجه به احاطه اش بر مسایل مالی همزمان گزارشگر بین المللی نشریه گزارش بورس در سراسر اروپا است. او نخستین مقاله که مانیفیست اصلی بیت کوین و مهمترین مقاله بیت کوین محسوب می شود را در ایران ترجمه  و در اختیار مخاطبان قرار داده است. طهماسبی همزمان معلم تحليلگري مالی بین المللی در زمینه ارزهای بین المللی هم هست و خود يك معامله گر با سابقه و با تجربه است.اكنون در ۲۶ سالگي با بيش از ۱۰۰۰ صفحه ترجمۀ روان و سليس دربخش مالي كارنامۀ پر باري دارد. او در سال هاي گذشته بر دانش مالي و رسانه ای اش حسابي اندوخته  و تسلش بر زبان های آلمانی و انگلیسی تحسین بسیاری از اساتید زبان شناسی را برانگیخته است.

مهرداد ملک تاجی

مهرداد ملک تاجی

صداپیشه

مهرداد ملک تاجی فارغ التحصیل رشته حسابداری است و اکنون در بخش حسابرسی شرکت های بورسی و غیر بورسی فعالیت می کند. او که صداپیشگی را از مدت ها پیش آغاز کرده است در زمان دانشجویی با حرفه روزنامه نگاری آشنا و مدتی در این بخش فعالیت کرد. او که فعالیت حرفه ای اش در بخش حسابرسی است همچنان به صداپیشگی ادامه می دهد. او به صورت اختصاصی فقط در گزارش بورس فعالیت می کند.

بستن