داروسازی

سود داروپخش تغيير نكرد

شرکت کارخانجات داروپخش در خصوص پوشش ۶ ماهه پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی ۹۵ اعلام کرد به دلیل عدم تغییرات با اهمیت، تغییراتی در پیش بینی این شرکت رخ نداده است.

مدیرعامل شرکت کارخانجات داروپخش در پاسخ به نامه اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۵ بر اساس عملکرد واقعی ۶ ماهه اعلام کرد:

با توجه به عملکرد واقعی ۶ و پیش بینی صورت گرفته جهت ۶ ماهه دوم سال ۱۳۹۵ به نظر نمی رسد که تغییر بااهمیتی در پیش بینی شرکت ایجاد شود و در صورت تغییرات بااهمیت این موضوع در پیش بینی ۹ ماهه صورت می پذیرد و اعلام خواهد شد.

همچنین در این نامه در خصوص شرکت داروپخش باکو، آمده است که سود شرکت یاد شده مطابق با روال در ۳ ماهه چهارم سال ۱۳۹۵ محقق و در حساب ها ثبت خواهد شد.

یادآوری می شود نامه مدیرعامل شرکت کارخانجات دارو پخش در پاسخ به نامه اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ بر اساس عملکرد واقعی ۶ ماهه به شرح ذیل است:

۱-                 با توجه به پوشش ۴۶ درصدی سود عملیاتی (دوره مشابه قبل ۵۷ درصد) و ۳۷ درصدی سودخالص (دوره مشابه قبل ۶۷ درصد) به نظر می رسد پیش بینی سال مالی ۹۵ نیاز به بازنگری داشته باشد؛ لذا در صورت لزوم نسبت به اصلاح یا ارایه توضیحات در این خصوص انجام شود.

۲-                 با توجه به سال مالی شرکت داروپخش باکو به نظر می رسد سهم شرکت از سود محقق شده شرکت داروپخش باکو شناسایی نشده است.

نمایش بیشتر
كانال تلگرام بورسك

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *