پالایشگاهپتروشيمي

شرکت های مواد ویژه لیا و سرمایه گذاری صنایع بهشهر افزایش سرمایه دادند

شرکت های مواد ویژه لیا و سرمایه گذاری صنایع بهشهر ایران با ارسال نامه ای روی سامانه کدال اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص برنامه افزایش سرمایه را ارایه کردند و بر این موضوع تاکید کردند که اجرای این برنامه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

دو شرکت فعال در بازار سرمایه اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص برنامه افزایش سرمایه را منتشر کردند.

بر اساس گزارش بورس، شرکت های مواد ویژه لیا و سرمایه گذاری صنایع بهشهر ایران با ارسال نامه ای روی سامانه کدال اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص برنامه افزایش سرمایه را ارایه کردند و بر این موضوع تاکید کردند که اجرای این برنامه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

بر اساس اطلاعات موجود، شرکت مواد ویژه لیا در نظر دارد تا سرمایه خود را از ۸۰.۸۲۰ میلیون ریال به ۴۸۴.۹۲۰ میلیون ریال ارتقاء دهند. این برنامه به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین هزینه سرمایه ای پروژه ها از محل آورده نقدی سهامداران و سود انباشته به اجرا در می آید.

علاوه بر این، شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران برنامه افزایش سرمایه ۱۵ درصدی اجرا می کند و بدین ترتیب “وصنا” با هدف گسترش فعالیت موثر در بازار سرمایه، حفظ توان رقابتی در سودآوری فعالیت های سرمایه گذاری و مشارکت در افزایش سرمایه ها از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران و نیز سود انباشته، سرمایه خود را از ۱.۵۶۰ میلیون ریال به ۱.۸۰۰ میلیون ریال افزایش می دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر
كانال تلگرام بورسك

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *