اخبار مهمخودرو سازي

نظر مدیرعامل”آپ”درباره کشف قیمت در بورس

 حامد منصوری، مدیرعامل شرکت آسان پرداخت پرشین، درباره علت تخصیص ۴۰ میلیون سهم “آپ” به کارکنان شرکت، گفت: این اقدام با هدف افزایش انگیزه کارکنان و همراهی و همگامی با اهداف شرکت رخ داد.

وی افزود:طبق قانون ، واگذاری تا ۵ درصد از سهام شرکت ها به کارکنان امکان پذیر بود و این اقدام با هماهنگی بورس انجام شد.

این مقام مسئول درباره کشف قیمت ۹ هزار و ۹۹۹ ریالی هر سهم “آپ” نیز گفت: پیش بینی و انتظارات ما بالاتر از کشف قیمت هر سهم بود ولی خاطره خوب اهالی بازار سرمایه از اولویت های ما است.

منصوری در خصوص برنامه عرضه های بعدی و با هدف رعایت حداقل ۲۰ درصدی سهام شناور شرکت آسان پرداخت و استفاده از تخفیف مالیاتی ۲.۵ درصدی  گفت: برای رعایت سهام شناور آزاد، سعی می شود طی یک سال و با توجه به سهم کارکنان، به صورت خرد عرضه های بعدی انجام شود تا به قیمت سهام لطمه ای وارد نشود.

به گفته وی کمیته ایی برای بازارگردانی سهام “آپ” تشکیل شده و این کمیته در مورد بازارگردانی و حمایت از سهام و رعایت درصد سهام شناور آزاد ۲۰ درصدی تصمیم گیری خواهد کرد.

فرشاد سپاسی مدیر روابط عمومی آسان پرداخت پرشین نیز با اعلام برگزاری نشست خبری در آینده ای نزدیک، گفت: قصد داریم تا با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه از اقدامات و محصولات و خدمات نوین شرکت آسان‌پرداخت رونمایی کنیم.

منبع: بورس پرس

نمایش بیشتر
كانال تلگرام بورسك

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *