اخبار مهم

پذيره نويسي اوراق مشارکت لیزینگ امید با سود ۱۸ درصد از فردا

 

اوراق مشارکت لیزینگ امید از یکشنبه ۲۵ مهرماه از طریق بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران پذیره‌نویسی خواهد شد.

اوراق مشارکت لیزینگ امید که در نماد “امید۹۹” در تاریخ دوشنبه ۱۹ مهرماه در فرابورس پذیرش شده با هدف تامین منابع مالی لازم برای خرید و واگذاری دارایی‌های موضوع لیزینگ (شامل محل کسب و کار، خودرو و ماشین‌آلات و تجهیزات) در قالب تسهیلات لیزینگ (فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک) به متقاضیان، پذیره‌نویسی آن صورت خواهد گرفت.

این اوراق با نام و قابل معامله در فرابورس ایران بوده و به تعداد یک میلیون ورقه به ارزش یکهزار میلیارد ریال منتشر شده است.

از دیگر ویژگی‌های “امید۹۹” همچنین می‌توان به سررسید ۴۸ ماهه و نرخ سود ۱۸ درصدی این اوراق با دوره بازپرداخت هر سه ماه یکبار اشاره کرد.

ارکان این اوراق شامل ناشر یعنی شرکت لیزینگ امید، متعهد پذیره‌نویسی و بازارگردان شرکت تامین سرمایه امید، عامل فروش شرکت کارگزاری بانک سپه و عامل پرداخت سود شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه است. همچنین ضامن اوراق مشارکت لیزینگ امید بانک خاورمیانه بوده و امین این اوراق نیز موسسه حسابرسی هشیار بهمند است.

به این ترتیب اوراق مشارکت یکهزار میلیارد ریالی لیزینگ امید از روز یکشنبه ۲۵ مهرماه تا دوشنبه سوم آبان ماه از طریق کارگزاران عضو فرابورس ایران پذیره‌نویسی می‌شود.

 

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها
نمایش بیشتر
كانال تلگرام بورسك

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *